Ponadto 24 szczury nie są dużą grupą badanych.

Ponadto 24 szczury nie są dużą grupą badanych.

4. Ryby

Podobnie jak inne produkty zwierzęce, ryby mają tkanki łączne i kości zawierające kolagen.

Peptydy kolagenowe (MCP) pochodzą ze skóry i łusek ryb. Badania pokazują, że kolagen rybny ma podobne korzyści w kolagenu wołowiny pod względem korzyści pro stacjonarnych. Co ciekawe, niektóre źródła podają, że kolagen z ryb lepiej pochłania się od mięsa.

Ci, którzy są ekokomorami, mogą również z przyjemnością wiedzieć, że ten rodzaj kolagenu może być również lepszy dla środowiska. To dlatego, że użycie skóry ryb i łuski do produkcji kolagenu morskiego może zmniejszyć odpady i zanieczyszczenie.

5. Spirulina

Rzadziej konsumowane źródło żelatyny to glony spirulina.

Jest to dobre źródło białka, co oznacza, że ​​zawiera również aminokwasy. Które aminokwasy, pytasz? Domyślałeś się: glicyna i prolina, które (jak się nauczyliśmy powyżej) tworzą kolagen.

Spirulina jest dostępna w postaci proszku lub kapsułki.

Inne pokarmy do produkcji kolagenu

Jedzenie produktów spożywczych o wysokiej zawartości kolagenu jest świetne – ale to, co jeszcze lepsze jest wspieranie naturalnego procesu tworzenia twojego ciała.

Produkcja kolagenu zaczyna się od połączenia kilku kluczowych składników odżywczych, aby zrobić Procollagen:

witamina cprolineglicyna

Jedzenie tych ważnych składników odżywczych zwiększy kolagen, który tworzy organizm. Cynk obsługuje również funkcję kolagenu, więc załaduj również żywność o wysokiej zince!

żywność o wysokiej witaminie C

OrangesstrawberriesGrefruitkalebell Pepperbroccolikiwi

pokarmy wysoko w prolline + glicyna

beanspumpkin nasionaswalnutsalmalmashews

Żywność o wysokiej zawartości cynku

Lean ChussoystersBeanslentilssoy Productsnuts + nasiona ciecierzycy

Korzyści z przyjmowania suplementów kolagenowych

Zawsze ważne jest, aby uzyskać określone składniki odżywcze z całej żywności. Zapewnia to czerpanie wszystkich pożywnych korzyści, które mają do zaoferowania te żywność. Jednak wielu uważa, że ​​wygodne jest przyjmowanie suplementów, aby upewnić się, że spełniają swoje cele zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wprowadź: wysokiej jakości suplementy kolagenowe.

Produkty, takie jak kolagen pop Hum, są Zabawny sposób na zwiększenie rutyny urody i pomoc w zdobyciu wystarczającej ilości kolagenu. Ponadto pakuje potężną witaminę przeciwutleniającą C, która nie tylko zwiększa syntezę kolagenu, ale także zwalcza uszkodzenia wolnych rodników w wyniku ekspozycji na słońce. Wszystko powiedziało, że jest to korzystne dla twojej skóry.

Wolę kapsułki? Wybierz kolagen Love.

Najważniejsza linia

Spożywanie najlepszych produktów spożywczych-wraz z żywnością zwiększającą produkcję kolagenu-zapewni Twojemu ciału wszystkie narzędzia, których potrzebuje do stworzenia Wysokiej jakości kolagen.

stamtąd, jeśli chcesz upewnić się, że zbierasz wszystkie korzyści z kolagenu w sposób konsekwentny, rozważ uzupełnienie diety.

Mając na uwadze te spostrzeżenia, możesz być proaktywny w kwestii zdrowia skóry – a także jak twoje stawy – w nadchodzących latach.

Dermatolog opisuje podstawowe przyczyny trądziku ciała, a także pięć wskazówek oraz zabiegi, które mogą pomóc w dążeniu go do wyczyszczenia.

Podobnie do wyprysków twarzy, trądzik ciała może wywołać dyskomfort, a, co gorsza, zmniejszona pewność siebie. Ponieważ przyczyny trądziku ciała mogą różnić się od trądziku twarzy i możesz doświadczyć innego rodzaju trądziku na ciele, wymaga oddzielnego podręcznika.

Na szczęście dla nas, kosmetyki Dermatolog z Nowym Jorku Michele Green , MD, jest tutaj, aby pokazać nam, jak sobie z tym poradzić, jeśli i kiedy unosi się na powierzchnię. Poniżej dowiesz się o głównych przyczynach trądziku ciała i jak zbudować solidny schemat mycia skóry.

Co powoduje trądzik ciała?

, podczas gdy trądzik jest najczęstszy na twarz, może również pojawić się na innych częściach ciała, w tym z tyłu, klatki piersiowej, ramion i tyłka.

Jak wyjaśnia dr Green: „Obszar ciała dotkniętych trądzikiem jest określony przez Lokalizacja gruczołów łojowych ”, które są odpowiedzialne za produkcję sebum.

Sebum jest substancją podobną do woskową odpowiedzialną za utrzymanie nawilżenia skóry-ale jest to również główna przyczyna wyprysków. „Jeśli produkujesz zbyt dużo sebum, twoje pory zostaną zatkane bakteriami i nadmiarem martwych komórek skóry, co powoduje pryszcze”, kontynuuje.

Podczas gdy czynniki genetyczne również odgrywają pewną rolę, dr Green twierdzi, że to pewne, że to pewne, że to pewne Codzienne nawyki i warunki stylu życia mogą również powodować lub pogorszyć trądzik ciała, w tym między innymi:

Dieted Stresshygieneclothing

Dodatkowo, fluktuacje hormonalne są często bawione, jeśli chodzi o wybuchy zarówno na ciele, jak i twarzy .

Jak usunąć trądzik ciała

Jeden lub wszystkie z tych czynników może przyczynić się do trądziku ciała. Jeśli nie jesteś w https://yourpillstore.com/pl/ stanie wskazać dokładnej przyczyny, najlepiej zająć się nią z całościowym te wypryski.

1. Utwórz rutynę pielęgnacji ciała

Tak jak należy myć twarz codziennie, to samo dotyczy twojego ciała. Dr Green mówi, że tworzenie ukierunkowanej rutyny pielęgnacji ciała (podobnej do rutyny pielęgnacji skóry twarzy) może pomóc.

„Zastosowanie złuszczającego regularne zapewni skórę zdrową i rozpląta pory, [zmniejszając] tworzenie się tworzenia Whiteheads, zaskórniki i krostania na ciele ”, dzieli.

2. Użyj odpowiednich składników, aby usunąć skórę

Podczas budowania rutyny będziesz chciał zaimplementować najlepsze zabiegi i składniki skierowane do trądziku ciała.

„Powinieneś oczyścić skórę za pomocą skóry za pomocą skóry za pomocą skóry za pomocą A za pomocą Nie-komedogenny środek czyszczący zawierający kwas glikolowy lub kwas salicylowy ”-mówi dr Green. „Po oczyszczeniu, ręcznik suszy się swoim ciałem czystym ręcznikiem i nałóż krem ​​nawilżający zawierający kwas salicylowy, nadtlenek benzoilu lub kwas glikolowy.”

Poza tymi trzema powszechnymi składnikami, mówi, że przeciwbakteryjne takie jak olej z drzewa herbacianego oleju z drzewa herbacianego takiego a miejscowe cynk może również pomóc.

3. Utrzymuj włosy w czystości

Jeśli masz długie włosy lub szczególnie tłuste włosy, dr Green mówi, że może to być jedna z głównych przyczyn trądziku ciała.

jako taka, bądź Z pewnością umyj włosy i trzymaj je z dala od pleców, jeśli podejrzewasz, że może to być czynnik wyzwalający.

4. Zmień swoje spocone ubrania jak najszybciej

, podobnie jak pozostawienie resztek potu na twarzy może prowadzić do wyprysków twarzy, to samo dotyczy twojego ciała. Jednak jeśli chodzi o trądzik nadwozia, jest w rzeczywistości gorsze, ponieważ zazwyczaj tkanina wymusza go dalej do porów.

Z tego powodu dr Green mówi, że ważne jest, aby zrzucić spocone ubrania wkrótce po zakończeniu trening lub przygoda na świeżym powietrzu. Oczywiście to samo dotyczy łamania potu w upalne dni.

5. Noś tkaninę oddychającą

Podczas gdy legginsy i mocniejsze zbiorniki są powszechnymi ubraniami treningowymi, w życiu codziennym Dr Green zaleca luźniejsze, bardziej oddychające ubranie, jeśli trądzik ciała jest problemem.

w ten sposób pota pocana , brud i bakterie będą mniej prawdopodobne, że zostaną uwięzione w pasie, pasku stanika lub wszędzie tam, gdzie twoje ciało trądzik zwykle kwitną.

końcowe myśli

, jak widzimy, jak widzimy, Istnieje kilka przyczyn trądziku ciała. Ale na szczęście jest tak wiele – jeśli nie więcej – szuka, aby oczyścić skórę od stóp do głów.

, że jeśli powyższe wskazówki nie działają tak dobrze, jak się spodziewałeś, Dr Green doradza konsultację z dermatologiem w sprawie dodatkowych opcji leczenia. (W rzeczywistości twierdzi, że najlepiej jest uzyskać opinię skóry Derm od samego początku, aby przyspieszyć proces wyczyszczenia.)

„Twój dermatolog może przeprowadzić określone testy, aby określić podstawową przyczynę trądziku”, ” ona tłumaczy. Stamtąd dostępnych jest szereg miejscowych i ustnych opcji. Wreszcie, w przypadku kobiet istnieją również inne opcje leczenia specjalnie ukierunkowane na rozbłyski hormonalne, w tym między innymi pigułki antykoncepcyjne.

Zapomnij o tym, co myślisz o detoksykacji: sokach, kolonikach i ekstremalnych Diety niskokaloryczne mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku, jeśli chodzi o oczyszczenie ciała. Zamiast przejść do ekstremalnych środków, wybierz te pięć prostych sposobów, aby zapewnić swojemu ciału naturalny detoksykacja. Poczujesz się lżejszy, odświeżony i bardziej energetyzowany.

5 wskazówek dotyczących naturalnego detoksykacji

Czy śledziłeś 21-dniowe wyzwanie zdrowego detoksykacji Hum? Jeśli tak, dodanie tych pięciu prostych wskazówek do nowej rutyny oczyszczania pomoże ożywić detoksykację, podnieść energię i rozpocząć 2016 rok od celów zdrowotnych w zasięgu wzroku. Wprzyj detoksykacyjne duety z tymi pięcioma najlepszymi sposobami osiągnięcia naturalnego detoksykacji.

1. Organiczne owoce i warzywa

Mam nadzieję, że już ciesz się mnóstwem owoców i warzyw w swojej diecie. Jeśli nie, uczyń to swój numer jeden na 2016 rok. Spośród wszystkich porad diety, ta stanowi największy huk dla twojego detoksykacji. Wraz z przeciwutleniaczami, które pomagają zwalczać szkody wolne (takie jak zmarszczki i przewlekłe choroby), żywność te może pomóc w utraty masy ciała/zarządzania i sprawić, że poczujesz się świetnie. Owoce i warzywa są również doskonałymi źródłami polifenoli, witamin i wodnych składników odżywczych do detoksykacji. Jeśli to możliwe, wybierz organiczne nad konwencjonalnym, aby zmniejszyć narażenie na zanieczyszczenia środowiska na rzecz naturalnego detoksykacji.

korzystne jest również usuwanie niechcianych toksyn, które powstają z chemikaliów w przetworzonej żywności i rolnictwie pestycydalnym. Aby oczyścić od wewnątrz, wypróbuj zielone glony w postaci Chlorella znalezionych w codziennym oczyszczeniu Hum. Dodanie tych detoksykacyjnych składników odżywczych do diety może spowodować wyraźniejszą, zdrowszą skórę.

Wskazówka: Około 20 procent produktów uprawianych na gospodarstwach jest odrzucanych przez sklepy spożywcze wyłącznie na podstawie wyglądu: zbyt duże, zbyt małe, zbyt małe , opalane, odbarwione lub uszkodzone wiatrem, według kalifornijskiego startupu niedoskonałe produkty. Daj więc swojemu portfelowi i sumieniu dodatkowego detoksykacji, szukając niedoskonałości w swoim produkcie.

2. Oddychaj

Nie tylko głębokie oddychanie może zmniejszyć lęk i ciśnienie krwi; Jest to również niezbędny element do detoksykacji. Głębokie oddychanie zwiększa poziomy tlenu, co może pomóc w poniesieniu układu limfatycznego i pomóc w poziomie energii. Poświęć kilka chwil w ciągu dnia, aby skupić się na oddychaniu głębokim.

3. Zmniejszenie cukru

Zmniejszenie spożycia cukru jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie ogólnego stanu zdrowia. Zmniejszenie spożycia cukru przyniesie korzyści zarówno skórze, jak i talii. Diety o wysokiej glikemicznej są jednym z głównych winowajców produkcji trądziku. Wycięcie cukru – nawet naturalne wersje, takie jak miód, syrop klonowy i melasa – dla pięknego blasku.

Aby uzyskać naturalny podnośnik bez słodkich przekąsek lub napojów kofeinowych, wypróbuj proszek surowego Superfood Hum. Z jarmużą, spiruliną, chlorellą, jagodami, moringa, matcha, żeń -szeń i wieloma innymi superfoodami, ten infuzja czekoladowych czekoladowych zapewnia odświeżające słodycze i energię, bez mnóstwa przetworzonego cukru, które zalewają system H3> 4. Ćwiczenia

Wypuszczenie toksyn przez pot jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla swojego ciała! Ćwiczenia promują proces detoksykacji, dając wszystkim systemom wzmocnienie, w tym zwiększony krążenie do serca, dostarczanie składników odżywczych do mięśni i uwalnianie toksyn przez pory. Niezależnie od preferowanej metody pocenia się, ciesz się przynajmniej kilka razy w tygodniu, aby uzyskać maksymalne korzyści.

5. Suchy szczotkowanie

Myślimy o detoksykacji od wewnątrz, ale złuszczanie skóry jest świetnym sposobem na uwolnienie martwej skóry i odświeżenie krążenia. Wypróbuj szczotkowanie skóry lub masowanie oleju!

Naturalny przepis detoksykacyjny: herbata kurkumy

Wypróbuj mój przepis na herbatę kurkumy dla naturalnego detoksykacji. Herbata kurkumy to prosta pasta świeżego startego korzenia kurkumy i miodu przesiąkniętego gorącą wodą. Jeśli możesz znaleźć świeży korzeń kurkumy w sekcji produktów lokalnego sklepu spożywczego, użyj go! Jeśli nie, zawsze możesz zastąpić ziemią, chociaż naprawdę warto szukać świeżego korzenia. Zachowaj dodatkową pastę w lodówce, aby cieszyć się w ciągu kilku dni.

Na wypadek, gdybyś nie słyszał tej historii, o której wszyscy mówią, najwyraźniej picie szampana może pomóc w zapobieganiu demencji. Pomysł, aby wypić się zdrowy, jest przekonujący, ale czy to zbyt dobre, aby mogło być prawdziwe?

Oto nasze zdanie na temat największej wiadomości z tytułu żywieniowego.

Pozwól, że zacznę od powiedzenia tego To badanie naprawdę przykuło moją uwagę. Lubię dobre wina i szampany, ale nie z powodu strachu przed utratą pamięci. Jednak będąc świadkiem walki mojej babci z demencją, jest to zdecydowanie temat blisko mojego serca. Więc jakie są trudne fakty stojące za historią, do której te kanały informacyjne toasty?

University of Reading 2013 Studium: szampan i demencja

Pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć, jest to, że to badanie już już to badanie Należy na nagłówki nagłówki w 2013 roku, ale teraz wraz z zbliżającym się świątecznym sezonem, zdobył drugie życie za pośrednictwem mediów społecznościowych i odbiór mediów głównego nurtu.

Badanie zostało opublikowane przez naukowców z University of Reading. Nie wiemy, kto sponsorował badanie, ale sponsoring z branży szampana jako potencjalne uprzedzenie wydaje się mało prawdopodobne, ponieważ badanie zostało przeglądane. (Oznacza to, że badania zostały zbadane przez naukowców w tej samej dziedzinie, które nie są związane z badaniem, w ten sposób wzmacniając wiarygodność). P>

Kwas fenolowy jest rodzajem chemikaliów na bazie roślin zwanych polifenolem. Kwasy fenolowe są łatwo wchłaniane przez ściany przewodu jelitowego i mogą być korzystne dla twojego zdrowia, ponieważ działają jako przeciwutleniacze, które zapobiegają uszkodzeniu komórkowym z powodu reakcji utleniania swobodnego rodnika.

Powrót do badania: 24 szczury podzielono na trzy grupy po ośmiu. Grupa pierwsza otrzymała dzienną dawkę szampana, grupę drugą nie champagne napój alkoholowy (nazwij to rattini) i grupa trzeciego napoju bezalkoholowego, przez cały okres sześciu tygodni.

w celu oceny oceny Wspomnienia szczurów zostały umieszczone w labiryncie wypełnionym ośmioma ukrytymi smakołykami. Szczury zostały ocenione pod kątem ich zdolności do znajdowania smakołyków, a wartość liczbową podano, a osiem jest doskonałym wynikiem. Dokonano tego przed rozpoczęciem sześciotygodniowego okresu codziennego konsumpcji, a po zakończeniu sześciu tygodni (nie podczas).

Podsumowując? Szczury, które spożywały codzienny szampan, były lepsze w pamiętaniu, gdzie ukryte były smakołyki w porównaniu z innymi grupami. Szczury, które miały szampan, znalazł średnio pięć z ośmiu ukrytych smakołyków, podczas gdy inne szczury stwierdziły średnio cztery z ośmiu ukrytych smakoły Wygląda na to, że eksperyment został zaprojektowany mocno, wymaga jednak dalszych badań, aby wykazać korelację między wydajnością pamięci u ludzi a konsumpcją szampana. Ponadto 24 szczury nie są dużą grupą badanych. Niemniej jednak mają one znaczenie statystyczne.

Wydaje się, że to badanie również mierzy pamięć przestrzenną, a nie spadek poznawczy (bliższa miara demencji), dlatego zawsze ważne jest, aby uważać na badanie przed zmianą swojego Nawyki oparte na nagłówkach.

Powinniśmy również pamiętać, że badanie trzeba było powtórzyć na ludziach, aby pokazać większą wagę, ale może nam wskazać właściwy kierunek naukowy.

W międzyczasie pij z umiarem, a także sprawdź nasze badanie na temat utraty wagi. Teaser: Spożycie czerwonego wina ma pozytywny wpływ na rozmiar talii.

P.S. Jeśli badanie jest kiedykolwiek powtórzone na ludziach, chętnie zgłaszam się na ochotnika!

Gaby Vaca-Flores, RDN, CLE, wyjaśnia korzyści płynących z L-teaniny, jak to działa, aby zmniejszyć poczucie stresu i Dlaczego powinien to być część twojego planu bez stresu.

Contents